Informacja dot. bieżącej sytuacji w gminie Krynki

Odpowiadając na Państwa pytania w kwestii awarii sieci elektrycznej informuję, że PGE kolejny raz przekłada usunięcie awarii i w ostatniej uzyskanej informacji usunięcie ma nastąpić do godz. 22.00 w dniu dzisiejszym. Awarie sukcesywnie są lokalizowane i usuwane, np. Górany już mają prąd.

W kwestii sieci komórkowych – działa tylko Plus i jako Urząd również mamy problem z łącznością. Ostatnia informacja uzyskana od operatora Orange to kolejne 24 godziny.

Pracownicy i cały sprzęt do odśnieżania również jest zaangażowany. Akcję odśnieżania wspiera Nadleśnictwo Krynki i osoby prywatne z własnym sprzętem. W terenie są również pracownicy MGOPS, którzy docierają do osób starszych oraz samotnych. Napływające do Urzędu zgłoszenia przekazujemy systematycznie do Zakładu Komunalnego. W związku z tym, że mamy problem z komunikacją telefoniczną i z pracującymi w terenie kierowcami – niewątpliwie utrudnia to organizacyjnie odśnieżanie. Opady śniegu są ciągłe i obfite zaś taka sytuacja pogodowa jeszcze ma się utrzymać kolejne 2 dni.

Jolanta Gudalewska

Burmistrz Krynek

Print Friendly, PDF & Email