Linia autobusowa Szudziałowo – Krynki – Poczopek – Kopna Góra – Sokołda – Supraśl – Ogrodniczki – Nowodworce

Informujemy, że linia komunikacyjna Szudziałowo – Krynki – Poczopek – Kopna Góra – Sokołda – Supraśl – Ogrodniczki – Nowodworce i dalej do Białegostoku obsługiwana jest zgodnie z regularnym rozkładem jazdy, umożliwiając sprawną i wygodną podróż między wymienionymi lokalizacjami. Linia ta stanowi istotny środek transportu publicznego w regionie, zapewniając skuteczne połączenia dla naszych pasażerów.

Rozkład jazdy linii został dostosowany do codziennych potrzeb podróżujących, obejmując różnorodne przystanki pośrednie, dostosowane do struktury miejscowości na trasie. Standardowe kursy linii realizowane są z dbałością o punktualność i wygodę podróżujących.

Dodatkowo informujemy, że nie ma żadnej przesiadki w Nowodworcach. Przystankiem końcowym jest Dworzec PKS ul. Bohaterów Monte Cassino 9 w Białystoku.

Dodatkowo, z myślą o zapewnieniu pełniejszej dostępności w okresie weekendów, informujemy o dodatkowym kursie w/w linii komunikacyjnej w niedziele.

Z przystanku autobusowego w Krynkach (rondo) autobus odjeżdża do Białegostoku o:

– 6:11 (od poniedziałku do piątku oprócz świąt);

– 16:11 (wyłącznie w niedzielę)*

* nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25-26 XII).

Zachęcamy do korzystania z naszych usług transportowych oraz śledzenia informacji na naszej stronie internetowej lub poprzez kontakt z Urzędem Miejskim w Krynkach.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy przyjemnych podróży!

Rozkład jazdy linii autobusowej Szudziałowo – Krynki – Poczopek – Kopna Góra – Sokołda – Supraśl – Ogrodniczki – Nowodworce i dalej do Białegostoku