Gratulacje i najlepsze życzenia z okazji 100 urodzin!

W dniu 10 maja 2023r. odbył się niecodzienny Jubileusz.

Pani Maria Martysz mieszkanka gminy Krynki, obchodziła setne urodziny.

Dostojną Jubilatkę przebywającą w Zakładzie Pielęgnacyjno- Opiekuńczym w Krynkach odwiedziła delegacja z Urzędu Miejskiego w Krynkach, Burmistrz Krynek – Jolanta Gudalewska oraz z-ca kierownika USC-Anna Badowiec.

Kierownik SPZPO w Krynkach Pan Karol Puszko wraz z pracownikami przygotowali dostojnej Jubilatce przyjęcie z okazji urodzin. Był tort oraz symboliczna lampka szampana.

Burmistrz złożyła najlepsze życzenia z okazji jubileuszu 100 urodzin, przekazała listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Podlaskiego Bogdana Paszkowskiego oraz wręczyła kwiaty i upominek.

W życzeniach przekazanych przez Burmistrz Krynek dla Pani Marii czytamy m.in.:

,,Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

Pani dane było przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych.

Z okazji setnej rocznicy urodzin w imieniu Samorządu Gminy Krynki składam serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności’’.

Pani Marii gratulujemy tego pięknego jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia i wielu łask Bożych na dalsze pomyślne dni i lata.

Przy okazji dzisiejszego Jubileuszu wspomnieniami wracamy do 100 urodzin Pana Bronisława Najmanowicz, który miał miejsce 26 października 2022 r.